Dětská buggy CAN-AM Maverick XXL 4X200W 24V 20Ah - růžová EVA kola | dojezd cca 4-5 hodin
Kód: 10844KM
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechna vozidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 48 kg |
| Barva: | růžová |
| Baterie: | 24V |
| Celkový výkon: | 800W |
| Doporučený věk: | děti od 3 let |
| Počet motorů: | 4 |
| Počet sedaček: | 2 |
| ? Pohon: | 4 kola |
| ? Maximální nosnost: | 60kg |
| ? Doba jízdy: | až 240 min |
| ? Doba nabíjení: | 8 - 10 hodin |
| ? EVA kola: | ANO |
| ? Maximální výška dítěte: | cca 135cm |
| Certifikát CE - EU: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.











.svg.png)