Dětský Dodge Charger 1970 R/T | červená EVA kola | 24V 7Ah | Rychlost 8km/hod
Kód: 149KM
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechna vozidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 5905991091295 |
| Barva: | červená |
| Baterie: | 24V |
| Celkový výkon: | 400W |
| Doporučený věk: | děti od 3 let |
| Počet motorů: | 2 |
| Počet sedaček: | 2 |
| ? Pohon: | 2 zadní kola |
| ? Maximální nosnost: | 50kg |
| ? Maximální výška dítěte: | cca 125cm |
| ? Doba jízdy: | cca 90minut |
| ? Doba nabíjení: | 8 - 10 hodin |
| ? Počet sedaček: | 2 |
| ? Sedačky: | EKO KŮŽE |
| ? EVA kola: | ANO |
| ? Osvětlení: | ANO |
| ? Bezpečnostní pásy: | ANO |
| ? Přehrávání hudby: | ANO |
| ? Dálkové ovládání: | ANO |
| ? Připojení Bluetooth: | ANO |
| Certifikát CE - EU: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.








.svg.png)