Dětská buggy CAN-AM Maverick XXL PREMIUM - 24V 20Ah - 4x200W - khaki nafukovací kola - regulace rychlosti - tříbodové pásy
Kód: 1538KM
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechna vozidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 48 kg |
| Barva: | khaki |
| Baterie: | 24V |
| Celkový výkon: | 800W |
| Doporučený věk: | děti od 3 let |
| Počet motorů: | 4 |
| Počet sedaček: | 2 |
| ? Pohon: | 4 kola |
| ? Nosnost: | 50kg |
| ? Doba jízdy: | až 240 min |
| ? Doba nabíjení: | 4 hodiny |
| ? Nafukovací kola: | ANO |
| Certifikát CE - EU: | ANO |
| ? Maximální výška dítěte: | cca 140cm |
| ? Dálkové ovládání: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.












.svg.png)