Dětské elektrické Porsche 911 GT 3 XXL | 2x280W | MP4 | růžová
Kód: 16937
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechna vozidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 48.35 kg |
| EAN: | 5903864985450 |
| Barva: | růžová |
| Baterie: | 24V |
| Celkový výkon: | 560W |
| Doporučený věk: | děti od 3 let, děti od 4 let, děti od 5 let |
| Počet motorů: | 2 |
| Počet sedaček: | 2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.









.svg.png)