RC závodní vozidlo CHEETAH 1:16 | 4x4 | zelená auto na dálkové ovládání | RC model | až 35km/hod
Kód: 17509
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | R/C Modely |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.79 kg |
| EAN: | 5903864971040 |
| Barva: | zelená, černá |
| Vhodné pro děti: | od 14 let |
| Rozměry produktu: | 28 x 20.5 x 12 cm |
| ? Baterie: | 7.4 V 1300 mAh |
| Dálkové ovládání: | dálkové ovládání 2,4 GHz |
| Pneumatiky: | Gumové |
| Měřítko: | 1:16 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







.svg.png)